Fotografia produktowa - PACKSHOT

fotografia produktowa - PACKSHOT

Packshot to fotografia pojedynczego obiektu (najczęściej produktu) lub jego ruchoma interaktywna prezentacja, wykonana w celu jak najlepszego odwzorowania jego cech. Packshoty wykorzystywane są najczęściej w branży reklamowej. Zdjęcia tego typu charakteryzują się jednolitym tłem, pozwalającym na ekspozycję obiektu w centrum uwagi oglądającego, którym jest klient np. sklepu internetowego. Najistotniejsze w fotografii produktu jest wierne pokazanie jego kształtu, faktury i cech fizycznych, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu estetyki zdjęcia. Packshot odpowiednio wykonany jest w stanie zaprezentować prosty obiekt jak produkt ekskluzywny o wielu atrakcyjnych cechach. Kluczem są umiejętności fotografa i doskonały sprzęt. 

Dobry packshot wywołuje określone emocje. Oddaje prawdziwy charakter produktu, pozostawiając jego obraz w naszej pamięci na długo po jego obejrzeniu. Opowiada historię o produkcie, jego kolorze, FAKTURZE, detalu, kształcie. Jedno dobre zdjęcie produktu powie znacznie więcej niż jego opis. To jest właśnie prawdziwa potęga przekazu. To jest właśnie packshotme

pacskshot fotografia reklamowa

JAKOŚĆ ZDJĘĆ PRODUKTOWYCH

Jakość zdjęcia ma bezpośredni wpływ na wyniki sprzedaży. Dowodem na to są badania przeprowadzone na zlecenie serwisu OKAZJE.INFO Z badania wynika, że przy wybieraniu produktów w sklepach internetowych aż 81% konsumentów kieruje się ich zdjęciem, a zaledwie 7,6% klika w nazwę i opis produktu.

Świat komunikuje się dziś za pośrednictwem obrazów, dlatego nie wolno bagatelizować kwestii przedstawiania produktów na zdjęciach.

Fotografia kulinarna - packshot

Specjalizuję się również w fotografii kulinarnej, która jest swoistą kwintesencją fotografii produktowej. Nie od dziś wiadomo, że jemy i kupujemy oczami. Czas zadbać o interes własnej firmy. Inwestując w profesjonalne zdjęcia produktowe możesz tylko zyskać. Zapraszam do odwiedzin mojego portfolia. 

 OFERTA FOTOGRAFICZNA

Stworzenie profesjonalnej fotografii z użyciem odpowiedniego sprzętu (studyjne oświetlenie, namiotu bezcieniowego, odpowiednie akcesoria, tła etc.). Uatrakcyjnienie wizerunku fotografowanych przedmiotów dzięki komputerowej obróbce zdjęć (retusz niedoskonałości, wyizolowanie od tła, korekcja barwna, kadrowanie etc.) Zapisanie zdjęć w formacie i rozdzielczości wybranej przez klienta i dodanie znaku wodnego (opcjonalnie). Przekazanie zdjęć na płycie DVD lub też w postaci linku do pliku na serwerze FTP, w formie gotowej do druku lub zamieszczenia w internecie! Istnieje również możliwość stworzenia internetowej galerii zdjęć, którą będziecie mogli Państwo zaprezentować swoim klientom na całym świecie. Dojazd do klienta w celu odbioru przedmiotów w obrębie Poznania i okolic. Zdjęcia przeze mnie wykonywane odznaczają się dbałością o szczegóły i wysokim odwzorowaniem koloru rzeczywistego, co jest niezwykle ważne w fotografii produktowej. Z każdego przedmiotu staram się wydobyć  jego szczególne cechy i podkreślić najważniejsze elementy. Przedmioty o wysokim połysku, błyszczące wykonane z metalu czy szkła nie stanowią dla mnie problemu.

 KOSZT INWESTYCJI 

KosE-handel - Wzrost sprzedaży /zyski zt usługi zależy od indywidualnej wyceny oraz charakteru zamówienia. W celu otrzymania oferty proszę o kontakt drogą mailową lub telefoniczną. Na cenę mają wpływ następujące czynniki: wielkość oraz ilość przedmiotów, ilość zamówionych fotografii, wymagana pracochłonność podczas obróbki komputerowej zdjęć zależna np. od życzeń klienta lub też od stanu technicznego fotografowanych obiektów, wymagana rozdzielczość oraz zastosowanie zdjęć (broszura, wydruk, internet). Co najważniejsze - koszt usługi maleje wraz z wielkością zamówienia dochodząc nawet do ceny poniżej 10zł / zdjęcie (w przypadku serii packshotów czyli poglądowych zdjęć przedmiotu) Jestem otwarty na negocjacje oraz propozycje z Państwa strony. Każde zlecenie traktuje indywidualnie

 ZASTOSOWANIE ZDJĘĆ

  • zdjęcia do katalogów (fotografia produktowa)

  • sklepów i aukcji internetowych

  • broszur i innych druków akcydensowych

  • materiałów marketingowych

  • reklamy

  • i wielu innych...

PORTFOLIO OFERTA KONTAK