Blog fotograficzny - porady fotograficzne i nowości na stronie.
11 Gru

 

 

Pierwsze  próby  z obrazem wideo w rozdzielczości 4K. Pozuje mój pies Kajtek :).  Niebawem na stronie pojawi się więcej materiałów komercyjnych 4K. 

26 Wrz

Oglądanie dobrych fotografii przy pysznej herbacie to zdecydowanie dobry pomysł! To prawda, albumy fotograficzne nie należą do tanich pozycji... Tylko czy musimy od razu je kupować? Oczywiście, że nie! Moim sprawdzonym miejscem w Poznaniu jest księgarnia Bookarest, w której znajdziemy mnóstwo ciekawych pozycji z zakresu fotografii. Dodatkowo na miejscu można zamówić pyszną  herbatkę :) Goroco polecam!

Album fotograficzny - dobra_fotografia

25 Wrz

Film „Dziennik z podróży” w reżyserii Piotra Stasika powinien przypaść do gustu każdemu miłośnikowi fotografii. W roli głównej zobaczymy Tadeusza Rolke — znany polski fotograf. Przesympatyczny film opowiadający o przyjaźni, relacji mistrz-uczeń, fotografii. Dokument obfituje również w zabawne dialogi. 

Tadeusz Rolke  
Wybitny polski artysta fotograf. Ukończył historię sztuki w Lublinie. W latach 50 został wyrzucony ze studiów, za działalność wrogą wobec ustroju. Pracował w Polskich Zakładach Optycznych, gdzie zdobywał i doskonalił warsztat techniczny. . 

Serdecznie polecam :)

Dziennik z podrozy Piotr Stasik Tadeusz Rolke kadr z filmu

 

Film można zobaczyć online tutaj:

http://vod.pl/filmy-dokumentalne/dziennik-z-podrozy/yq8z7wr

https://ninateka.pl/film/dziennik-z-podrozy-piotr-stasik

LOGO MAXSHOT - PACKSHOT | Fotografia produktowa, studyjna i reklamowa | POZNAŃ